A+ R A-

Melikşah Fm Programcılar

1993 yılında Samsun'da doğdu. İlk ve orta öğretimini Samsun'da tamamladı. Lise Öğrenimi Samsun ve Kayseri'de tamamladı. 2011 yılında ise Kayseri Melikşah Üniversitesi Matematik Bölümünde yüksek öğretim eğitimine başlayan Yasin Nurani , 2013 yılında Matematik bölümünü bırakarak İnşaat Teknolojileri Bölümün'e kaydını gerçekleştirdi. Şuanda Kayseri Erciyes Üniversitesi Kayseri Meslek Yüksek Okulunda İnşaat Teknolojisi Bölümü'nde eğitim hayatına devam etmektedir. 2004 yılında internet ağı ve tasarıma merakı başlayan Yasin Nurani bu konuda uzun süreli uğraşlar gösterdi. Bu çalışmalarını hiç vazgeçmeden sürekli yeniyi öğrenme merakı içinde devam ettirdi. Kazandığı tecrübeler ile daha ciddi çalışmalar yapması gerektiğine karar verdi. 2009 yılından itibaren kurumsal şirketlere tasarımlar yapmaya başladı. Birçok bilişim topluluğunda yer aldı. Bu yolda devam ederken oluşturduğu projeler ile tecrübelerini daima arttırdı. Bu tecrübelerin birikimi ile Melikşah Media'nın kuruluşunda öncülük yaptı. Melikşah Media ile bir çok proje tamamladı ve daha sonrasında fikir ayrılıklarına uğrayarak Melikşah Media'da iş hayatına son verdi. Web Barındırma işleri üzerinde yoğunlaşması gerektiğini düşünerek bir hosting firması olan Yahostweb Şirketini kurdu. Yahostweb firması ile bir çok projelere dahil oldu. 2014 yılının başlarında Melikşah fm adlı projesini hayata geçirmek için kendi çalışma ekibini kurdu ve bu projesini devam ettirmektedir.
1996 yılında Kayseri'de doğdu orta öğretimini Kayseri'de tamamladı.  KAM müzik stüdyosunda sound recordist olarak 2008' de işe başladı. Burada kendisini geliştirerek KAM müzik stüdyolarında birçok ünlüye albüm düzenledi. Klasik gitar eğitimi alarak kendisini bu konuda geliştirdi ve bir çok konser düzenledi. Kendisini sürekli geliştiren Emrecan, 2011 yılında bir adım daha atlayarak radyo programcılığına başladı.  Özel bir radyoda pop müzik ve şiir yorumlama programı sunan Emrecan 2013 yılına kadar radyo programcılığına devam etti. Lise eğitiminin yoğunluğundan dolayı radyo programcılığına ara verdi. Şuanda da KAM müzik stüdyosu ve İstanbul'da bir cok müzik stüdyolarında calışmaktadır. Aynı zamanda Melikşah Fm ile tanışan Emrecan, Melikşah Fm ailesinin sıcak ortamını görerek tekrar yayın hayatına başlamaya karar verdi.

Mehmet Niyazi , 1989 yılında Kayseri'de memur bir ailenin ilk çocuğu olarak hayata gözlerini açtı. İlk ve orta öğrenimini  Kayseri'de tamamladı. Küçük yaşlarda başlayan radyo tutkusu bir hayal olarak hep aklının bir köşesinde idi. O senelerde bir gün radyo tutkusunun peşinden gideceğini kafasına koymuştu. Kayseri 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi'nden mezun olan Mehmet Niyazi , Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İnşaat Teknoloji Bölümünde eğitim almaya başladı. O sıralar tanıştığı radyocu arkadaşları sayesinde konuk olarak katıldığı programlar radyo tutkusunu pekiştirdi. 2010 yılında mezun olan Mehmet Niyazi, ikinci memleketi olarak gördüğü Rize'de 2 yıl daha çeşitli projelerde görev aldı. 2012 yılında Kayseri'ye gelerek bir inşaat firmasında Kalite Kontrol Müdürü olarak iş hayatına başladı ve hala bu görevini sürdürmektedir. Aynı zamanda iş hayatının yanı sıra öğrenim hayatına da devam etmekte olan Mehmet Niyazi, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İşletme bölümünde eğitim almaktadır. 2014 yılında Melikşah Fm ile tanışan Mehmet Niyazi böylece tutkusu olan Radyoculuk için ilk adımını atmıştır.

1995'te Kayseri doğumlu. İlk okulu Zonguldak'ta okumuş ailevi sebeplerden dolayı tekrar Kayseri'ye geimiştir. Ortaokulu Kayseri'de okuyan Davut daha 5. sınıftayken şiire merakı başlamıştır. Daha sonra çeşitli programlarda şiir dinletilerine katılmıştır. Lise için Kırşehir'e gitmiş ve yoğunluk nedeniyle şiire ara vermek zorunda kalmıştır. Çeşitli yazar ve şairlerin çalışmalarını inceleyerek kendini geliştirmiş ve tekrar Kayseri'ye geldiğinde tek hayali olan şiir ve müziği birleştirerek Rap e başlamıştır. Rap ile uğraşırken Melikşah fm ile tanışmış, Rap ve Hip Hop üzerine yayın yapma kakarı almıştır.

Sosyal Medya

Kayıt OL

*
*
*
*
*

* GEREKLİ ALANLARI DOLDURUNUZ...